„Nowe Życie z Bogiem”

Drugi kurs ewangelizacyjny „Nowe Życie z Bogiem” odbył się w naszej parafii, w dniach 4-6 marca 2016 r. Liczba uczestników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, wszystkie przygotowane miejsca, jeszcze przed planowanym na godz. 18:00 rozpoczęciem, zostały zajęte.

Rekolekcje poprowadziła ekipa braci i sióstr z Rzeszowa w składzie: Agnieszka, Ania, Lidia, Grażynka, Igor i Piotr. Wsparcia udzieliły Kasia i Ewa należące do rodzimej wspólnoty SSNE. Nad całością czuwał Pasterz ks. Mirosław Opiela MS.

Przedstawione podczas nauczania treści pomogły słuchaczom doświadczyć mocy słowa Bożego i miłości Ojca, odzyskać wolność dziecka Bożego, odnaleźć sens życia, poznać nowy kierunek i cel, napełnić serca radością i pokojem dzięki osobistemu spotkaniu z Chrystusem Zmartwychwstałym.

Na zakończenie kursu uczestnicy wraz z ekipą prowadzącą udali się do kawiarenki na gorący poczęstunek przygotowany przez członków warszawskiej wspólnoty. Po dynamicznych rekolekcjach był to doskonały czas na odpoczynek, przemyślenia, rozmowy, dodatkowe pytania, wymianę doświadczeń i dzielenie się osobistymi przeżyciami.

Chwała Panu za każdego uczestnika, za wspólnie spędzony marcowy weekend obfitujący w Boże łaski i dary, za Nowe Życie!!!

Aneta