„Nowe Życie z Bogiem”

  W dniach od 8 do 10 grudnia 2017 r., w naszej parafii, odbył się po raz kolejny kurs „Nowe Życie z Bogiem”, na który zgłosiło się 18 osób.

Kurs został zorganizowany i poprowadzony przez członków naszej wspólnoty i wspólnoty z Rzeszowa pod opieką naszego pasterza – ks. Mirosława. Ekipa prowadząca kurs w prostej i przystępnej formie głosiła, z mocą Ducha Świętego, Dobrą Nowinę. Kursantom została zaproponowana wędrówka drogą prawdy, nadziei i wiary, gdzie mogli spotkać Jedynego, Prawdziwego Boga oraz wejrzeć w swoje dotychczasowe życie z perspektywy wartości zawartych w Słowie Bożym.

To był błogosławiony czas, spędzony na modlitwie osobistej i wspólnotowej, na rozważaniach i nauczaniu w świetle Słowa Bożego, na wspólnych rozmowach. Kurs zakończył się niedzielną Eucharystią, na dziękczynienie wspólnie zaśpiewaliśmy bardzo wymowną pieśń: Ofiaruję Tobie Panie mój całe życie me, cały jestem Twój, aż na wieki… .

Po Mszy św. udaliśmy się na wspólną agapę. Ze wzruszeniem patrzyliśmy na rozpromienione twarze uczestników kursu, którzy wracali do swoich rodzin, domów, spraw z radością.

Chwała Panu!

Kasia

Dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału w tym kursie mamy dobrą wiadomość wczesną wiosną 2018 r. planowana jest kolejna edycja kursu „Nowe Życie z Bogiem”. Zapisy przyjmujemy snewarszawa@wp.pl lub pod numerem telefonu 736 043 021